O mnie

Na tym miejscu pozwolę sobie na małą prezentację.

            Mam na imię Arleta.  Jestem zodiakalnym Bykiem, z dużą nadwrażliwością w odbiorze ludzi i rzeczy, ciekawością jednych i drugich, oraz idealistycznym podejściem do świata. Nie ułatwia mi to życia, co na nie uodparnia, w myśl idei "co cię nie zabije, to cię wzmocni". Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, który swą karierę zawodową rozpoczął jako pielęgniarka na oddziale pediatrycznym. Moje aktualne doświadczenie zawodowe to pedagog - terapeuta pracujący z dziećmi z trudnościami szkolnymi i rozwojowymi. 

 
Jak to zwykle bywa, kariera zawodowa szła różnymi ścieżkami, natomiast szyję od zawsze. Głównie korzystałam z Burd, aby dojść do momentu, w którym chcę samodzielnie zarówno zaprojektować jak i uszyć garderobę. Zatem rozwijam swoją pasję jaką jest szycie, ukierunkowując ją na projektowanie i modelowanie odzieży dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Zależy mi na poznaniu tajników szycia dla dzieci Plus Size.
 
Na tym Blogu znajdziecie artykuły głównie dotyczące szycia odzieży dziecięcej i tego, co poza wyglądaniem może być także użyteczne. Warto do nich zajrzeć. Pomogą w odkrywaniu tajników szycia i niejednokrotnie ułatwią życie. Imam się także innych technik rękodzielniczych, co sprawia mi ogromną frajdę. Szydełko, druty, frywolitkę, filcowanie na sucho, decoupage, robienie biżuterii mam już za sobą. Lubię poznawać nowe techniki, które będą stanowiły uzupełnienie ubioru uszytego. Bowiem szycie jest moją miłością już od niemal 25 lat.
 
Jeśli chciałabyś/ chciałabyś, aby na stronie znalazł się artykuł z rozwiązaniem Twojego problemu krawieckiego, skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie. Wspólnymi siłami weźmiemy byka za rogi :-)

 Link do mojej szyciowej autobiografii: http://dobrestroje.pl/z-szyciem-przez-zycie/
 
 
Niech o mnie powiedzą:
wiedza, którą zdobywam,
słowa, jakie wypowiadam,
 ludzie, których  spotykam,

 i rzeczy, które tworzę.

Pozdrawiam
Arleta Izworska
 
Specjalista terapii pedagogicznej
Pedagog specjalny, Trener pracy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz